Blog

Turnin' around - najnowszy singiel VODY zapowiadający album Amphibia

Już jest w sieci! Turnin' around - singiel zapowiadający najnowszy album VODY jest już w sieci i możecie go odsłuchać TUTAJ. A 27 lutego premiera Amphibii! Informacje o koncertach promoujących ten krążek znajdziecie na stronie VODY (www.vodatrio.pl).

Czytaj więcej

Voda wyda nową płytę

WSPIERAJ TO! Voda wydaje nową płytę! Tym razem Zespół postanowił zaangażować w wydanie nowego albumu swoich fanów i przygotował wiele atrakcji dla Was. Wśród nich jest na przykład pakiet litewski, Vodzian pakiet, Historia i Ty, I hate school pakiet, WIELKI WYPAS i inne! Aedificium oczywiście jak najbardziej bierze udział:) WSPIERAJ TO!

Czytaj więcej

Cień na najnowszej kompilacji Smooth Jazz vol.18 Marek Niedźwiecki zaprasza!

Znów nasza piosenka na kolejnej kompilacji Smooth Jazz Cafe - Marek Niedźwiecki zaprasza! Tym razem "Cień" autorstwa Magdy Bożyk i Roberta Cichonia z płyty "Traces" znajdzie się na kompilacji vol.18.

Czytaj więcej

Traces na iTunes i Spotify

Możecie już słuchać naszej płyty "Traces" na iTunes, AppleMusic, Spotify, Tidal i wielu innych kanałach streamingowych. Słuchajcie tu na iTunes!

Czytaj więcej

Rozmowy Improwizowane zagrają "Traces"

Fajnie, fajnie, fajnie!!! Fajnie jest, kiedy się dowiadujesz, że któraś z twoich piosenek zostanie zagrana w jednej z twoich ukochanych audycji, poczad słuchania których zawsze sobie myślisz, jak niesamowicie zdolni są ludzie, jaką świetną robią muzykę. Szczerze mówiąc czuję się nieswojo, ale jestem bardzo szczęśliwa! Dzisiaj między 22 a 23 słuchajcie (jak zawsze, mam nadzieję!) Rozmów Improwizowanych Tomasza Gregorczyka i Janusza Jabłońskiego w Dwójce!!!!

Czytaj więcej

Świeżutki, cieplutki hand made music video "Choice"

Już jest! Mnóstwo pracy, świetna zabawa, jak zwykle nieocenieni ze swoją pomocą przyjaciele. Dziękujemy!

Czytaj więcej

Aedificium znów na fali robienia klipów

Uwielbiamy to! Jest zabawa. Pomysł, potem góry, doliny, pułapki i wąwozy podczas pracy. Nowe osiągnięcia w dziedzinie ukochanych programów do montażu filmów (po dobrych kilku wpadkach). Praca nad klipem do piosenki Magdy Bożyk Choice z najnowszej płyty (Traces, Aedificium 2018) była wspaniałą terapią zajęciową na koniec zimy:)) Wymagała dużo cierpliwości i skupienia. Premiera klipu Choice zaraz po Wielkanocy, a już teraz zasiadamy do montażu kipu do piosenki również z repertuaru Magdy Bożyk z Zespołem Cause You Think of Me, która to piosenka będzie miała duuuużo klipów (o tym w osobnym artykule).

Czytaj więcej

Wiosenna trasa koncertowa Vody

Voda wybiera się w wiosenną trasę koncertową. Wbijajcie na ich granie!

Czytaj więcej

Najbliższe koncerty Magdy Bożyk

18 maja 2018 Harris Jazz Piano Bar (Kraków)

Czytaj więcej