Blog

Real - kolejny singiel Vody

Znowu zabawa! Tym razem Radek Kopeć (lider zespołu Voda) zaprosił przyjaciół do wspólnego stworzenia klipu. Każdy przysłał swój pomysł z sobą w roli głównej. Mieliśmy niesamowitą frajdę montując ten klip. Tyle dobrej energii! Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli się tego zadania, poświęcili nam swój czas, siłę, a przede wszystkim moc twórczą!!!!

Czytaj więcej

Premiera AMPHIBII

VODA znów grzeje! Aedificium ma wielką przyjemność przekazania światu najnowszej płyty VODY. "Amphibia" - tak brzmi tytuł najnowszego krążka - właśnie dzisiaj, tj. 27 lutego 2019 roku ma swoją premierę. Voda właśnie podłącza gitary do wzmacniaczy w Klubie Nowy Świat 44 w Warszawie. Potem wyrusza do Klubu 6ścian w Białymstoku i do Miejskiego Centrum Kultury w Gostyninie, a potem dalej i dalej. Śledźcie stronę VODY: http://www.vodatrio.pl/#!/concerts

Czytaj więcej

Dzisiaj umarł Jerzy Bożyk

Dzisiaj, 16 lutego 2019 roku umarł Jerzy Michał Bożyk. Wspaniały muzyk - piosenkarz i kompozytor. Kochany, dobry człowiek. Wytrwały, silny i nieustępliwy. Król zabawy i czerpania z życia garściami. Kochał muzykę, dla której żył. Występował do samego końca. Będziemy Go pamiętać

Czytaj więcej

Turnin' around - najnowszy singiel VODY zapowiadający album Amphibia

Już jest w sieci! Turnin' around - singiel zapowiadający najnowszy album VODY jest już w sieci i możecie go odsłuchać TUTAJ. A 27 lutego premiera Amphibii! Informacje o koncertach promoujących ten krążek znajdziecie na stronie VODY (www.vodatrio.pl).

Czytaj więcej

Voda wyda nową płytę

WSPIERAJ TO! Voda wydaje nową płytę! Tym razem Zespół postanowił zaangażować w wydanie nowego albumu swoich fanów i przygotował wiele atrakcji dla Was. Wśród nich jest na przykład pakiet litewski, Vodzian pakiet, Historia i Ty, I hate school pakiet, WIELKI WYPAS i inne! Aedificium oczywiście jak najbardziej bierze udział:) WSPIERAJ TO!

Czytaj więcej

Cień na najnowszej kompilacji Smooth Jazz vol.18 Marek Niedźwiecki zaprasza!

Znów nasza piosenka na kolejnej kompilacji Smooth Jazz Cafe - Marek Niedźwiecki zaprasza! Tym razem "Cień" autorstwa Magdy Bożyk i Roberta Cichonia z płyty "Traces" znajdzie się na kompilacji vol.18.

Czytaj więcej

Traces na iTunes i Spotify

Możecie już słuchać naszej płyty "Traces" na iTunes, AppleMusic, Spotify, Tidal i wielu innych kanałach streamingowych. Słuchajcie tu na iTunes!

Czytaj więcej

Rozmowy Improwizowane zagrają "Traces"

Fajnie, fajnie, fajnie!!! Fajnie jest, kiedy się dowiadujesz, że któraś z twoich piosenek zostanie zagrana w jednej z twoich ukochanych audycji, poczad słuchania których zawsze sobie myślisz, jak niesamowicie zdolni są ludzie, jaką świetną robią muzykę. Szczerze mówiąc czuję się nieswojo, ale jestem bardzo szczęśliwa! Dzisiaj między 22 a 23 słuchajcie (jak zawsze, mam nadzieję!) Rozmów Improwizowanych Tomasza Gregorczyka i Janusza Jabłońskiego w Dwójce!!!!

Czytaj więcej

Świeżutki, cieplutki hand made music video "Choice"

Już jest! Mnóstwo pracy, świetna zabawa, jak zwykle nieocenieni ze swoją pomocą przyjaciele. Dziękujemy!

Czytaj więcej